https://www.elementbike.id/product/slot186/https://chord2024.com/https://library.usm.ac.id/wp-content/site/https://dupak.dinkes.jatimprov.go.id/pasien/https://www.kompasko.com/https://2022.pakbejo.jatengprov.go.id/Provinsi/https://elearning.ittelkom-sby.ac.id/sth/https://halomasbup.kedirikab.go.id/laporan_desa/https://anthropology.unhas.ac.id/wp-content/site/http://ssobkd.ihdn.ac.id/users/site/https://upload.unzah.ac.id/site/index.phphttps://library.iimcal.ac.in/site/
Sušení řeziva a tepelné ošetření palet
Dřevovýroba

JAVORNIK-CZ-PLUS s.r.o.

Naše služby

Sušení řeziva a tepelné ošetření palet

Nespornou výhodou provozu jsou dvě komorové sušárny od firmy HB Krako, ve kterých provádíme sušení řeziva na vlhkost dřeva požadovanou zákazníkem. Dále v sušárnách provádíme tepelné ošetření palet.

Proces sušení je ovládán řídící jednotkou HLS a probíhá plně automaticky. Řídící jednotka se před počátkem sušení nastaví dle dřeviny a její počáteční a konečné vlhkosti. Řídící jednotka řídí proces sušení pomocí čidel v sušárně. Tím jsme schopni zajistit šetrné umělé sušení řeziva. Komorová sušárna má rozměr na délku 6,2 m, na šířku 3,6 m a na výšku 3 m.

©2017 - Dřevovýroba JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o. | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek